Понеділок, 23.04.2018, 20:40Вітаю Вас Гість | RSS
...
Меню сайту
Який з дизайнів реконструкції Площі Урочистих подій Вам сподобався найбільше?
Всього відповідей: 99
Категорії розділу
Новини [219]
ДГО Паросток [9]
Зміни в розкладі [3]
Медіацентр [18]
Сторінка для батьків [3]
Зірки гімназії [68]
Будьте здорові [7]
Спортивне життя гімназії [1]
Спортивні новини [9]
Спортивні досягнення [2]
Бібліотека [0]
Новини [2]
Готуємось до 50-річчя з нагоди відкриття Сарненської гімназії [4]
Віртуальний музей "Унікальна Україна" [7]
Фінансові проекти [2]
Закачати
[06.04.2018][6 клас]
Тести "Країни Азії" (6 клас) (1)
[20.03.2018][4 клас]
Тести Ландшафти (4 клас) (2)
[03.03.2018][1 клас]
Körperteil Blues (Offizielles Tanzvideo) - Lichterkinder | Kinderlieder | Bewegungslieder (0)
[03.03.2018][1 клас]
Вірш (0)
[27.02.2018][5 клас]
Києво-Могилянська академія (Диктанти з української мови - 9 клас) (0)
[27.02.2018][5 клас]
Тестові завдання з української мови (0)
[27.02.2018][5 клас]
Українська мова - Складнопідрядне речення (Тести) (0)
[27.02.2018][5 клас]
Українська мова - Безсполучникове складне речення (Тести) (0)
[27.02.2018][4 клас]
Завдання з української літератури (0)
[23.02.2018][3 клас]
Завдання з геометрії (3 класи) (0)
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Лютий » 22 » Переможці ІІІ етапу олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту МАН
18:13
Переможці ІІІ етапу олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту МАН

Колектив Сарненської гімназії щиро вітає учнів, що стали переможцями ІІІ етапу олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту МАН, а також їх наставників! Бажаємо нових перемог!

Заремба Даниїл (вчитель Тітечко С. Є.)

І місце МАН географія

ІІ місце олімпіади з географії

 

Веденєєв Євгеній (вчитель Шепель Т. С.)

І місце олімпіади з економіки

 

 

Євтушок Катерина  (вчитель Стахова Н. Г.)

І місце МАН світова література

 

Новак Іванна (вчитель Капранчук М.Ф.)

ІІ місце олімпіади з історії

 

Ковальчук Тарас (вчитель Шепель Т. С.)

ІІІ місце олімпіади з географії

 

Кіранчук Вікторія (вчитель Кузьмич О. В.)

ІІІ місце МАН медицина

 

Кирилович Марія (вчитель Кузьмич О. В.)

ІІІ місце МАН екологія

ІІІ місце олімпіади з екології

 

Таглін Юрій (вчитель Шепель Н. В.)

ІІ місце олімпіади з математики

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Зірки гімназії | Переглядів: 513 | Додав: PsYDoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Ого аж 3 перших місця)))
Навіть дівчинка є..аххха

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
...
-->
Педагогічна преса
-->
Фотогалерея
-->
Шкільна академія
-->
"Паросток"
-->
Архів записів