Субота, 31.07.2021, 14:57Вітаю Вас Гість | RSS
...
Меню сайту
Який з дизайнів реконструкції Площі Урочистих подій Вам сподобався найбільше?
Всього відповідей: 158
Категорії розділу
Новини [313]
ДГО Паросток [9]
Зміни в розкладі [5]
Медіацентр [19]
Сторінка для батьків [3]
Зірки гімназії [89]
Будьте здорові [7]
Спортивне життя гімназії [1]
Спортивні новини [12]
Спортивні досягнення [2]
Бібліотека [1]
Новини [2]
Віртуальний музей "Унікальна Україна" [13]
Річний звіт про діяльність закладу освіти [1]
Наявність вакантних посад [1]
Закачати
[11.02.2020][3 клас]
Тести (Північна Америка) 7 клас (5)
[10.12.2019][3 клас]
Перелік типових питань для контрольної роботи (Південна Америка) (0)
[05.11.2019][6 клас]
Практична робота №2 (Країни Європи) (2)
[18.03.2019][6 клас]
Тести Країни Америки 6 (10) клас (2)
[18.03.2019][4 клас]
Питання 4 рівень з теми Ландшафти. Природні комплекси (4 клас) (1)
[15.03.2019][5 клас]
Примірні запитання на контрольну роботу «Вторинний сектор» (9 клас) (1)
[15.03.2019][5 клас]
Тести з географії (Вторинний сектор) 5 (9) клас (3)
[06.03.2019][4 клас]
Тести "Природні комплекси України" (4 класи) (2)
[22.12.2018][5 клас]
Тести з географії (Первинний сектор) 5 (9) клас (4)
[18.12.2018][Економіка]
Тести Економіка Попит, пропозиції (7)-11 клас (Оновлено) (9)
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сарненська гімназія


НАША ІСТОРІЯ: КРОК ЗА КРОКОМ

 Так усе починалось…

      1967 рік. 1 вересня – стало святом для учнів, вчителів та мешканців міста. Адже сьогодні відкрила двері нова школа з просторими, світлими класами, гучними коридорами, майстернями, спортивним залом, бібліотекою…
         Численні вітання від гостей приймали учні та педагогічний колектив Сарненської середньої школи №5, адже саме з цього розпочинався шлях сьогоднішнього навчального закладу – гімназії. Почесний обов’язок директора школи виконував Дишель Юхим Олександрович. Символічний ключ новобудови він отримав від будівельників ПМК-66. Діти з нетерпінням чекали першого дзвінка, який поведе їх в країну Знань.
       На шляху становлення середньої школи №5 чимало досягнень та перемог. Учнівський та педагогічний колектив закладу за успіхи в роботі неодноразово отримував перехідний Червоний Прапор та численні нагороди.
      Ґрунтовні знання з навчальних дисциплін отримували діти завдяки талановитим та мудрим педагогам: Марії Іванівні Миселюк, Лідії Михайлівні Тендітній, Олександру Васильовичу  Дорощуку, Вірі Андріївні Малець, Юхиму Олександровичу Дишелю та багатьом іншим вчителям.
          Бурхливим, насиченим та цікавим життям були сповнені будні піонерів. Піонерська дружина імені Дмитра Миколайовича Медвєдєва були гідні носити ім’я Героя Радянського Союзу.
        Традицію бути кращими в навчанні та вихованні підростаючого покоління продовжили Володимир Олександрович Довгань та В’ячеслав Іванович Третяк. Вони виконували нелегкі обов’язки директора Сарненської середньої школи №5.
        1994 рік – час вимагав нових рішень, кардинальних змін. Рішенням виконавчого комітету від 8 червня 1994 року на базі середньої школи №5 було створено заклад нового типу – гімназію. У новоствореному закладі, як в міні – державі є своя символіка: герб, прапор, гімн і, навіть, своя Конституція – кодекс честі гімназистів. Автором слів гімну гімназії є колишня учениця поетеса Валентина Петренко. Автором музики – знаний сарненський композитор Віктор Торчик. Колектив гімназії надзвичайно творчий. Вчителі проводять не тільки цікаві уроки, а й співають, танцюють, декламують. Одним словом педагоги – це справжня окраса гімназії.
      Тому в стінах закладу часто проходять районні, обласні та всеукраїнські семінари. Ми маємо свої традиції, одна з них – проведення щорічних благодійних концертів.
         Уроки хореографії, що проводить Максименко Ірина Микитівна, найулюбленіші, тому що мистецтво танцю усім до душі. Не залишаються осторонь і батьки. Дидюк Валерій є постійним учасником пісенних конкурсів та благодійного концерту. Учениці гімназії щороку приймають участь у весняному конкурсі краси «Міс Сарни».
         Про туристичні походи гімназистів, які організовує керівник екологічного клубу «Паросток» Тітечко С. Є., можна говорити довго. Тисячі кілометрів туристичних походів та екскурсійних поїздок на рахунку учнів. Нами підкорена найвища вершина України - Говерла, а світ прекрасного гімназисти відкрили для себе в уманській «Софіївці».
        У 2004 році до 10 – річного ювілею гімназії відбувся гімназійний форум. Перший президент МАНу, Жошко Леся, нинішня аспірантка КНЕУ, вітала усіх випускників гімназії.
       Весна 2007 року пам’ятна для усіх, хто навчався і працював у середній школі №5. Адже ми відзначали 40-річний ювілей школи. На свято були запрошені вчителі, випускники усіх років та чимало гостей. З вітальним словом до усіх присутніх звернулася начальник районного відділу освіти Макриця Людмила Іванівна, теж, до речі, наша випускниця, і начальник обласного відділу освіти - Вєтров І. Та найголовніше було попереду: це відкриття музею історії гімназії. Перерізати червону стрічку по праву отримала Галина Житнік, перша випускниця середньої школи №5.
       2009 рік – ювілейний, 15-річчя гімназії. За цей час відбулося 14 випусків гімназистів, атестат про середню освіту отримали 644 гімназисти. Із золотою медаллю закінчили 126 учнів, з срібною – 24 учні.
          На цьому книга гімназії не закінчується: попереду у нас чимало звершень та перемог.
 
Інформація про директорів, що очолювали педагогічний колектив середньої школи №5

1.Дишель Юхим Олександрович, перший директор СШ №5  – відмінник освіти, заслужений учитель УРСР.
2. Довгань Володимир Олександрович, другий директор СШ №5, вчитель математики - відмінник освіти.
3. Третяк В’ячеслав Іванович, третій директор СШ №5, вчитель фізики.
 Шепель Тамара Степанівна, вчитель економіки та географії  – директор Сарненської гімназії.

Інформація про вчителів, що отримали нагороди та відзнаки

 1.Дишель Юхим Олександрович, перший директор СШ №5 – відмінник освіти, заслужений учитель УРСР.
2. Бортнік Ганна Андріївна, вчитель української мови та літератури була нагороджена орденом Трудового Червоного прапора.
3. Козловська Онисія Олексіївна, вчитель початкових класів нагороджена медаллю медаллю А. С. Макаренка.
4. Малець Віра Андріївна, організатор позакласної та позашкільної виховної роботи Сарненської середньої школи №5 нагороджена грамотою Президії Верховної Ради УРСР та медаллю «За трудову звитягу».
5. Немоловська Наталія Миколаївна, вчитель математики нагороджена грамотою Президії Верховної Ради УРСР.
6.Відмінники освіти:
Шепель Тамара Степанівна, директор Сарненської гімназії, вчитель географії та економіки;
Станкова Тамара Володимирівна – вчитель англійської мови;
Дорощук Наталія Іванівна - вчитель англійської мови;
Токарчук Олена Євгеніївна – заступник директора, вчитель зарубіжної літератури;
Тітечко Світлана Євстафіївна – вчитель географії. 
Лауреати обласного етапу конкурсу «Вчитель року»     
Тітечко Світлана Євстафіївна – вчитель географії;
Дударик Роман Гнатович – вчитель історії;
Щебликіна Олена Миколаївна – класний керівник;
Зозюк Ірина Валеріївна – вчитель української мови та літератури;
Муляр Світлана Петрівна – вчитель хімії;
Мацкова Лариса Петрівна - вчитель зарубіжної літератури;
Бойко Наталія Петрівна - вчитель англійської мови.
 Інформація про випускників середньої школи №5 та Сарненської гімназії
Ними пишається заклад
       Людина славиться не ділами, а вчинками. Залишаючи стіни рідної школи, випускники мріють про гідне життя, прагнуть досягти успіху. Нині учні СШ №5 є доцентами і викладачами Львівського державного університету ім. Франка як Андрій Кирильчук (випуск 1985 року), кандидат математичних наук – Ярмощук Ірина (випуск 1971 року). На освітянській ниві підкорюють вершини: Паньковець Віталій (випуск 1992 року), доцент кафедри психології РДГУ Гавдьо Юрій(випуск 1992 року), кандидат юридичних наук, викладач Київської  академії СБУ. Своє життя пов’язав з залізничним транспортом, випускник 1986 року Миселюк  Сергій Петрович, який займає посаду начальника станції Барановичі Центральної Білоруської залізниці. Його сходинки до успіху були поступовими: черговий по парку, черговий по станції, головний інженер і нарешті начальник станції. У 2002 році він отримав високе звання і диплом «Людина року – 2002». Завдяки талановитому керівництву колективу – ця організація найкраща на Брестській залізниці. Сергія Петровича неодноразово обирали депутатом міської та обласної рад.
      Випускниця наступного 1987 року Тимцунік (Мізюрко) Зоя Федорівна знайомить сарненчан з новинами міста та району, адже вона перебуває на посаді заступника редактора газети «Сарненські новини».
      Державна служба відповідальна, але старанність і компетентність притаманна і тим, хто на ній перебуває. Це випускник 1986 року Васильчик Сергій Миколайович – заступник міського голови м. Рівне.
         У школі Наталю Ковальову (випуск 1991 року) пам’ятають маленькою бандуристкою із прекрасним звучним голосом. Сьогодні молода співачка зачарувала та закохала своїм голосом сотні тисяч слухачів Європи та Америки. Випускниця Національної Львівської опери є примою Німецької опери на Рейні в Дюссельдорфі.
         Історія цієї випускниці схожа на казку про Попелюшку. Після закінчення 8-го класу нашої школи вона прийшла до Львівської середньої спеціальної музичної школи ім. С. Крушельницької. У цьому ж старовинному місті пройшли і студентські роки Наталки – це навчання у Вищому музичному інституті. На четвертому курсі дівчина взяла участь у вокальних майстер-класах у Польщі і зрозуміла, що це її доля. Наталя Ковальова закінчувала два вузи паралельно, адже магістерський курс вивчала у Вроцлавській музичній академії. А потім контракт і виконання оперних партій в оперних спектаклях.  Із 2001 р. Наталія Ковальова - один із провідних голосів ансамблю Німецької опери на Рейні (Дюссельдорф). Це одна з перших українок, що виборола другу премію та приз глядацьких симпатій на конкурсі «Операнія» у Лос-Анджелесі 2004 року. Приз конкурсу – велику ліру вручив знаменитий тенор світу Пласідо Домінго. «Красуня Наталя переконала навіть великого Домінго» - так писали у найпопулярніших німецьких газетах.
Ярмощук Ірина – кандидат математичних наук, викладач Львівського університету ім. І.Франка.

Інформація про випускників Сарненської гімназії

1. Дацюк Ігор  - кандидат медичних наук, онкохірург в інституті онкології міста Києва.
2. Гомонець Світлана – викладач економіки підприємництва в Національному університеті харчових технологій м.Києва.
3. Усик Віра - аспірантка 3-го року навчання кафедри макроекономіки та державного управління Київського Національного Економічного Університету імені Вадима Гетьмана, викладач макроекономіки, учасниця всеукраїнських та міжнародних науково - практичних конференцій.
4. Жошко Леся – аспірантка Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка, асистент кафедри теоретичної та прикладної математики.
5.  Гарбар Сергій  - викладач НТУУ "КПІ”.
6.  Симончук Юлія – викладач ділового мовлення, методист юридичного факультету Рівненського інституту "Україна”.
7. Теремок Вікторія – аспірантка Львівського університету ім. І. Франка, викладач англійської мови Івано-Франківського гуманітарного університету.
8.  Арсонов Віталій Вікторович - помічник першого заступника Генерального директора Укрзалізниці.
9.  Бахно Ірина – закінчила Київський національний університет, помічник міністра в Міністерстві  палива та енергетики
10. Петрук Віталій – начальник Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної екологічної ядерної безпеки природокористування Секретаріату Кабінету Міністрів України
11. Саковець  Андрій – майор Управління Держспецзв’язку України в Харківській області
12. Саковець  Ігор – капітан оперативно – технічного відділу Управління СБУ в Харківській області
13. Куришко Діана- редактор сайту новин інформаційного агентства (м.Київ)
14. Ткач Андрій- журналіст (м. Київ)
15. Чиченіна Олена- працівник журналу "Галерея”  (м. Київ)
16. Міхнова Наталія- начальник відділу внутрішньої політики Львівської міської ради.


Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
...
-->
Педагогічна преса
-->
Фотогалерея
-->
Шкільна академія
-->
"Паросток"
-->
Архів записів